Prenumerata Poradnika Hodowcy

Wróć do poprzedniej strony...

Strona główna


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 13.11.2017

ZAKOŃCZENIE SEZONU WRAZ Z POCZĘSTUNKIEM ORAZ WRĘCZENIE NAGRÓD ZA SEZON 2017 ODBĘDZIE SIĘ 25.11.2017 O GODZINIE 17.00 W SALI WIEJSKIEJ W ŁUGOWIE.MILE WIDZIANA OBECNOŚĆ WSZYSTKICH CZŁONKÓW ODDZIAŁU.-DOBRY LOT


KOMUNIKAT!!!

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.11.2017

DNIA 23.10.2017 ODBYŁO SIĘ POSIEDZENIE ZARZADU ODDZIAŁU NA KTÓRYM UZUPEŁNIONO SKŁAD ZARZADU NOWYMI CZŁONKAMI.  WOLNE MIEJSCA W ZARZĄDZIE ZAJĘLI FIEDZIUSZKO ŁUKASZ ORAZ GÓRA BARTŁOMIEJ.JEDNOCZEŚNIE FUNKCJĘ SEKRETARZA ODDZIAŁU OBJĄŁ FIEDZIUSZKO ŁUKASZ (SZEFS RAFAŁ ZREZYGNOWAŁ Z POWODU PRZEJŚCIA DO INNEGO ODDZIAŁU) NATOMIAST V-CE PREZESA D/S GOSPODARCZYCH OBJĄŁ RODAK WŁADYSŁAW (GORZYCKI ŁUKASZ ZREZYGNOWAŁ Z POWODÓW ZDROWOTNYCH)

ZARZĄD ODDZIAŁU BARDZO DZIĘKUJE KOLEGOM SZEFS RAFAŁ ORAZ GORZYCKI ŁUKASZ ZA DOTYCHCZASOWĄ PRACĘ NA RZECZ ODDZIAŁU.

NA POSIEDZENIU USTALONO ŻE ZEBRANIE NAGRODOWE ODBĘDZIE SIĘ 25.11.2017 O GODZINIE 17.00 W SALI WIEJSKIEJ W ŁUGOWIE.SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CZŁONKÓW ODDZIAŁU I INFORMUJEMY ŻE ZOSTANIE ZAMÓWIONY KATERING,KAWA I CIASTO.

WYSTAWA OKRĘGOWA ODBĘDZIE SIĘ W ŻARACH W DNIACH 02-03.12.2017 I W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY O ZGŁASZANIE GOŁĘBI DO 05.11.2017 DO LOTOWEGO ODDZIAŁU.WSZYSTKIE RYWALIZACJE ORAZ INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSTAWY MOŻNA ZOBACZYĆ NA STRONIE OKRĘGU ZIELONA GÓRA.

 

ZARZĄD ODDZIAŁU.

 

 


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 12.10.2017

WYNIKI 2017

DOROSŁE :

KAT ‘’A’’

1. KOŁA EUGENIUSZ

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

KAT ‘’B’’

1..KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3..FIEDZIUSZKO IRENEUSZ

KAT ‘’C’’

1. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

​2. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

3. LEŚNIAK KRZYSZTOF

KAT ‘’D’’

1. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

3. KOŁA EUGENIUSZ

4. LEŚNIAK KRZYSZTOF

KAT ‘’M’’

1. KOŁA EUGENIUSZ

2. FIEDZIUSZKO ŁUKASZ

KAT ‘’GMP’’

1. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

3. KOŁA EUGENIUSZ

4. LEŚNIAK KRZYSZTOF

LOTNIK KAT ‘’A’’

1. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

2. KOŁA EUGENIUSZ

3. KOŁA EUGENIUSZ

LOTNIK KAT ‘’B’’

1. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

2. FIEDZIUSZKO IRENEUSZ

3. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

LOTNIK KAT ‘’C’’

1. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

LOTNIK KAT. ‘’D’’

1.SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

​4. KOŁA EUGENIUSZ

5. LEŚNIAK KRZYSZTOF

LOTNIK KAT. ‘’MARATON’’

1. NAJDA ZDZISŁAW

2. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

3. KOŁA EUGENIUSZ

KATEGORIA ‘’ZESPÓŁ LOTNIKÓW ‘’

1.SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. KOŁA EUGENIUSZ

3. FIEDZIUSZKO ŁUKASZ

NAJLEPSZY LOTNIK ODDZIAŁU.

1. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

NAJLEPSZY ROCZNIAK

1. KOŁA EUGENIUSZ

2. FIEDZIUSZKO ŁUKASZ

3. JĘDRZEJCZAK PRZEMYSŁAW

NAJLEPSZA SAMICA ODDZIAŁU

1. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

2. SOBKOWSKI ZBIGNIEW

3. KORZENIEWSKI KRZYSZTOF

NAJLEPSZY SAMIEC ODDZIAŁU

1. LEŚNIAK KRZYSZTOF

2. MARCINKIEWICZ JANUSZ

3. URBANIAK PIOTR

MŁODE 2017

KATEGORIA 8/15 GMP

1. ZUZIAN ANDRZEJ

2. HOŁY LESZEK

3. KOŁA EUGENIUSZ

4. MIĘTKI PRZEMYSŁAW

5. BRZEZIŃSKI JAROSŁAW

NAJLEPSZY LOTNIK MŁODY

1. HOŁY LESZEK

2. KOŁA EUGENIUSZ

3. KOŁA EUGENIUSZ

 

SUPER PUCHAR ODDZIAŁU 

1.  KOŁA EUGENIUSZ


LOT NR 3 MŁODE BURG

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 06.09.2017


LOT NR 2 MŁODE BEELITZ

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 28.08.2017


Powyżej wyświetlono pięć ostatnich wpisów + wszystkie wpisy z ostatnich 31 dni.

>> POKAŻ WSZYSTKIE WPISY <<